Hakkımızda merak ettiğiniz her türlü konuda bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Taşımacılık sektörü olarak yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. İkra 27 nakliyat deyince piyasada çalışma disiplini ve düzenli çalışma sistemi ile dikkat çeken bir firmayız. Eşyaların paketlenmesi istiflenmesi taşınması yerine yerleştirilmesi konusunda oldukça hassas ve dikkatli bir çalışma sistemi yürütüyoruz. Ekibimiz taşıma konusunda gelişmiş ve her türlü ayrıntıya dikkat eden kişilerden seçilmektedir. Alelade bir taşıma sistemi sunmadığımızı belirtmeliyiz. Tamamen eşyalar taşınsın bitsin değil eşyalar en ufak bir çizik dahi almadan taşınsın bizim ilk hedefimizdir.

Eşya Depolama Ayrıntıları

Yıllardır taşımacılık alanında hizmet veren firmamız eşyalarınızın belirli bir süre bizde beklemesi gerekiyorsa depolama hizmeti ile de dikkat çekmektedir. Eşya depolama konusunda hakkımızda merak ettiğiniz her türlü soruyu bizlere iletebilirsiniz. Belirli bir müddet eşyalarını yeni evlerine geçiremeyen kişilerde eşyanın bir yerde bekletilmesi söz konusu olabiliyor. Burada depolama hizmetimizi sunup müşterilerinizin işini kolaylaştırıyoruz. Eşyalarınız tamamen temiz güvenilir ve herhangi bir şekilde zarar görmeyecekleri depolarda istediğiniz süre bekletilmektedir. Bu taşıma sırasında da hassasiyet gösterdiğinizi belirtebiliriz. Uzun sürede depoda bekleyecek olan eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi için bütün ayrıntılar kontrol edilmektedir.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

İkra 27 nakliyat olarak eşyaların taşınmasına dikkat ettiğimiz gibi paketlenmesine de dikkat etmekteyiz. Bazı müşterilerimiz evdeki bütün eşyaların tarafımızca paketlenmesini talep edebiliyor. Burada mutfak gereçleri özel eşyalarını aksesuarlarımız da  yer alabiliyor. Bu eşyaların tamamen zarar görmeden paketlenmesi ve taşınması konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Bazı müşterilerimiz ise sadece beyaz eşya mobilya gibi büyük eşyaların tarafımızca paketlenmesini talep edebilmektedir. Burada da her türlü eşyanın zarar görmeden paketlenmesini sağlıyoruz. Mobilyaları demonte hale getirip korunaklı paketleme sistemi ile taşıyoruz. Özellikle kumaş kısmı bulunan koltuk kanepe yatak gibi eşyalarda bu kısımların kirlenmemesinin dahi önüne geçebiliyoruz.

Sigortalı ve Asansörlü Taşımacılık

Firmamız hakkımızda yapacağınız araştırmalarda sigortalı ve asansörlü taşımacılık sistemi sunduğumuzu da görürsünüz. Eşyalarınızın birçok sebepten dolayı zarar görmesi durumunda maddi olarak zor durumda kalmamamız adına sigorta sözleşmesi imzalıyoruz. Aracın yapacağı bir kaza, yangın gibi durumda eşyalarınızın hepsi sigorta tarafından karşılanmaktadır. Böyle bir garantiye alarak taşıma işlemi gerçekleştirmeniz ise taşıma işlemi sırasında stresinizi oldukça azaltır. Ayrıca hakkımızda merak ettiğiniz bir diğer konu da asansörlü taşınacak sistemi olabilir. Yıllardır asansörlü taşımacılık konusunda iyi hizmet veriyoruz. Özellikle girişleri dar olan yüksek katlı binalarda eşyaların asansörlerde pratik ve güvenli bir şekilde taşınması işlerin kolaylaşması anlamına gelmektedir.

Fiyatlarımız Hakkında

Taşıma işlemini firmamızdan talep eden kişiler fiyatlarımız hakkında da ayrıntıları araştırıyor. Hakkımızda yapacağımız araştırmalarda fiyatlar konusunda oldukça adil ve uygun fiyat aralığına sahip olduğumuzu görürsünüz. Firmamız güvenilir bir hizmet sunduğu için fiyat listelerimiz sabittir. Şehir içi taşımacılıkta fiyatlar daha uygun olurken şehirler arası taşımacılıkta birçok ayrıntıyı da göz önünde bulundurmaktayız. Eşyaların taşınması sırasında destek olacak arkadaşların yol içerisindeki masrafları ve mazot masrafı şehir dışında şehirler arasında eklenerek sizlerden talep edilir. Ofis eşyası gibi eşyalarda taşıma sisteminde farklılıklar oluşacaksa burada sizlere fiyat bildirmekteyiz. Hatta bunun dışında parça eşya taşıma hizmeti talep ediyorsanız yine uygun fiyatlarınızla karşınıza çıkmaktayız. Sizler de hakkımızda merak ettiniz her türlü ayrıntıyı internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenilir kolay ve pratik bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuza cevap verebilir ve yedi yirmi dört size destek sağlamaktadır.