Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması için destek almak oldukça önemlidir. Özellikle eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre taşıyacaksınız arada bazı durumlarda bekleme gibi gereklilikler var ise eşya depolama hizmetinden destek alabilirsiniz. Gaziantep eşya depolama hizmeti eşyalarınızın belirli bir süre bir alanda beklemesini sağlamaktadır. Evden eve nakliye firmaları özellikle bir evin boşaltılması gerektiğinde fakat yeni bir eve ayarlanmadığı durumlarda eşyalarınızın depolanıp bekletilmesini de sağlayabilmektedir. Bu durumlarda eşyalarınızı güvenli bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. Tamamen istiflenerek alınan eşyalarınız belirli bir bölgede zarar görmeyecek şekilde bekletilmektedir. Gerek eşyalarınızın taşıması gerek depolama hizmetlerindeyse sigortalı destek sağlamaktayız. Böylece eşyalarınızın herhangi bir nedenden dolayı zarar görmesi gibi bir sorun ortaya çıkarsa burada sorumluluk tamamen firmamıza aittir.

Depolama Sistemi Nasıl Çalışır?

Gaziantep eşya depolama sisteminin belirli bir çalışma düzeni bulunmaktadır. Öncelikli olarak eşya taşıma İsteğinizi firmamıza bildirmelisiniz. Eşyanızın ne kadar sürede depolanması gerektiği ile ilgili ayrıntıları da bize ilettiğinizde sizlere depolama şartları ve diğer ayrıntılarla ilgili bilgileri vermekteyiz. Yerleşeceğiniz şehirde depolama alanlarımız var ise eşyalarınızı buraya taşıyıp burada bekletmekteyiz. Yok ise bu bölgeye en yakın yerde depolama hizmetine gerçekleştirmekteyiz. İkra 27 Nakliyat olarak firmamız eşyalarınızın evden tamamen korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Eşya paketleme konusunda oldukça dikkatli olan ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın taşıdığınız araç içerisinde ve daha sonra depoya istiflenmesi konusunda da gerekli bütün özeni göstermektedir. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli konu firmamıza yapacağımız sözleşmelerdeki ayrıntıları okumak olacaktır.

Gaziantep Eşya Depolama Hizmeti Ücretleri

Gaziantep eşya depolama hizmetinin ücretleri ise yapılacak olan eşya taşıma işlemlerine göre değişebilmektedir. eyşanızın depoda kaç gün kalacağı hangi bölgeye yakın deponun tercih edileceği gibi birçok ayrıntı fiyatları belirlemede öncelikli konularınız arasında yer almaktadır. Öncelikli olarak eşyanınızın miktarı ile ilgili bilgiyi almaktayız. Tüm bir evin eşyası toparlanıp taşınacak ve depolamaya ihtiyaç duyulacaksa burada fiyatlar farklı olmaktadır. Eşyanızın bulunduğunuz şehirde depolanmasını talep ediyorsanız burada sunulan fiyatlar da farklı olmaktadır. Başka bir şehire taşınıp burada depolama hizmeti talep edecekseniz fiyatların biraz daha yüksek olacağını belirtebiliriz. Çünkü başka bölgeye taşınan eşyalarda genel olarak mazot ücreti depolan deponun kira ücreti gibi farklı konular karşımıza çıkabilmektedir. Fakat İkra 27 nakliyat olarak tamamen şeffaf bir şekilde çalışma sistemi sunduğumuzu belirtmeliyiz. İstediğiniz her bölgeye eşyalarınıza taşırken sizlere ön fiyat bilgilendirmesini yapıp işlem sonunda da talep ettiğimizin dışında herhangi bir ücret istememekteyiz.

Nakliye Ayrıntıları

Firmamız eşya depolama konusunda hem de evden eve nakliyat konusunda hizmet vermektedir. Şehir içi veya şehirler arası taşımacılık işlemlerinize de firmamızdan destek alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlerin eşyalarını gördükten sonra ve taşınacağınız alanla ilgili bilgileri aldıktan sonra kesin fiyatlandırmaları iletmekteyiz. Eşyalarınızın  ister taşınması ister depolanması konusunda destek alabilirsiniz. Sadece toplu eşyalar değil parça eşya taşıma konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz. Evinizin bir odasını veya ofisinizin bir kısmını taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her şehre veya bulunduğunuz şehrin içerisindeki her alana taşıma konusunda hizmet verdiğimizi de belirtmeliyiz.

Evden Eve Nakliye Firmamız Hakkında Bilgi

Firmamızın evden eve nakliye konusunda vermiş olduğu hizmetlerde de eşyaların taşınması depolanması sigortalı ve asansörlü hizmetler konusunda ayrıntılar bulunmaktadır. Özellikle yüksek binalardan eşyalar taşınırken zarar görmemeleri için asansörlü taşımacılık sistemimizle sizlere destek sağlamaktayız. Asansörlü taşımacılık sistemi hem eşyaların zarar görmemesi hem de zamandan tasarruf etmeniz adına oldukça önemli bir hizmettir. Bulunduğunuz binanın uygun bölgesine asansör sistemini kurarak eşyaların hızlı pratik bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Sizler de evden eve taşımacılık hizmeti konusunda eşya depolama veya parça eşya taşıma hizmetlerinde güvenilir bir firma arayışı içerisindesiniz bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.