İkra 27 Nakliyat olarak şehirler arası, şehir içi,  Gaziantep parça eşya taşıma gibi her türlü konuda destek sağlamaktayız. Taşınma işlemleri insanların belki de hayatlarını değiştirirken zorlandıkları en önemli alanlardan bir tanesidir. Yeni bir hayat kurmak için bir yerden başka bir yere taşınma isteği oldukça doğaldır. Bu hayatı kurmanın heyecanını yaşarken eşya taşıma konusunda yüksek bir stres yaşamak ise bu işin en çekilmez alanıdır. Bazı insanlar sırf taşınmaktan korktukları için istemedikleri yerlerde uzun yıllar yaşamak zorunda kalabiliyorlar. Firmamız ise bu korkunuzu tamamen yenecek bir çalışma sistemi sunarak müşterin memnuniyetini kazanmaktadır. Tamamen evinizin taşınmasına değil bir kısım eşyanızın bir yerden başka bir yere taşımasını istiyorsanız da firmanızdan destek alabilirsiniz. Evinizdeki bir odanın eşyalarını, kızınız veya oğlunuzun evine taşınmasını istiyor olabilirsiniz burada bizden destek alabilirsiniz. Ofisinizin bir odasını başka bir yerde bulunan ofisimize taşınmasını istediğiniz zamanda yine parça eşya taşıma konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Gaziantep Parça Eşya Taşıma Hakkında Bilgi

Eşya taşıma işlemleri genel olarak full bir evin veya iş yerinin taşınması gibi algılanabilmektedir. Fakat bazı durumlarda evlerin parça parça taşınması gerekebilmektedir veya iş yerlerinin parça şekilde taşınması talep edilebilmektedir. Evinizde bulunan herhangi bir eşyanın başka birinin evine taşınmasını da talep edebilirsiniz. Tüm bu işlemlere parça eşya taşıma işlemi denilmektedir. Her firma parça eşya taşıma konusunda destek sağlamamaktadır. Firmamız ise gerek şehirler arası gerek şehir içi tüm ev eşyalarını taşınması konusunda destek verdiği gibi parça eşya taşıma konusunda da destek vermektedir. Parça eşya taşıma işlemi az eşya içerdiği için biraz daha maliyetli olabilmektedir. Burada kullanmış olduğumuz araçlar daha küçük maliyeti daha düşüren cinsten tercih edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızın belirli bir periyotta yayılarak taşınmasını istiyorsanız da buna riayet ederek bir taşınma sistemi sunmaktayız.

Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Parça eşya taşıma işlemini talep eden kişilerin ücretlerle ilgili merak ettiği ayrıntılarda bulunmaktadır. Parça eşya taşıma işleminde ne kadar eşya taşımanız gerektiği ve eşyanın nereye taşınması gerektiği gibi konular değerlendirilerek size bir fiyat bilgisi verilmektedir. İkra 27 Nakliyat bu konuda gerekli olan bir fiyat listesini hazır bulundurmaktayız. Sizlere net bir şekilde fiyatlar iletildiği için daha sonrasında ödemede herhangi bir sorun yaşamazsınız. Parça eşya taşıma işleminde kullanılan araçlar da bu eşyaların kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması için özel dizayn edilmiştir. Bu şekilde taşınacak olan eşyalarınızın paketlenmesi istiflenmesi konusunda da tıpkı tüm eşyanın taşınmasında olduğu gibi bir özen gösterilmektedir. Fiyat bakımından şehir içine göre biraz daha yüksek olabiliyor.

Eşya Taşıma Adımları

Firma olarak gerek Gaziantep parça eşya taşıma gerek tüm evden eve eşya taşıma işlemlerinde gerekli bütün adımları prosedüre uygun bir şekilde yapmaktayız. Eşyalarınızın her birisini özenli bir şekilde paketlemekteyiz. Taşınma sırasında herhangi bir zarar görmesinin önüne geçebilmek adına yüksek katlı binalarca taşıma gerçekleştiriliyorsa asansör sisteminden destek vermekteyiz. Böylece eşyalar hem daha pratik hem daha az hasarlı bir şekilde taşınabilmektedir. Eşyaların montajı veya demontajı konusunda da bilgili ekip arkadaşlarımız bulunduğu için eşyamızla ilgili herhangi bir arıza söz konusu olmayacaktır. Bunun dışında eşyalarınızın her birinin paketlenmesini istediğiniz özel talepler var ise bunları da tarafımıza iletebilirsiniz. Memnun kalacağı bir çalışma sistemini sunmak en önemli görevimizi oluşturuyor.

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye hizmetinde firma olarak sunmuş olduğumuz konular bu şekilde belirtilebiliyor. Firmamızın istediğiniz ekstra talepler olursa bunları da değerlendirerek size gerekli dönüşleri sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnun kalması eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi bizim ilk adımımızı oluşturacaktır. Sizler de güvenilir alanında uzman bir firmayla çalışmak ve taşıma hizmet almak istiyorsanız bizim iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ayrıntıda sizi bilgilendiren ekip arkadaşlarımız daha sonrasında karşılaşabilecekleri ekstra durumlarda da yine sizleri bilgilendirip onayınızı alarak çalışma sürdürmektedir. Uygun fiyatlı alanında uzman bir ekibe sahip firma ile çalışmak isterseniz telefon numaralarımızdan veya internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.