Gaziantep şehir içi nakliyat veya şehirler arası hizmetlerde bizden destek alabilirsiniz. Özellikle taşıma işleminde her bir eşyanın demontajı konusunda bilgili arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Mobilyalarınızın demontajı ve montajı sırasında Herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızın garantisini vermekteyiz. Beyaz eşya televizyon mobilya gibi eşyaların zarar görmemesi için paketleme konusunda da oldukça hassas bir çalışma sistemi sunuyoruz.  Birçoğumuz için eşya taşıma süreci oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Özellikle eşyaların taşınacağı zaman zarar görme fikri zaman kaybı oluşması eşya taşıyan kişilerle yaşanacak olan sorunlar insanları bu süreçte oldukça germektedir. Firma olarak ise bünyemizde çalıştırılmış olduğumuz bütün arkadaşlarımız güler yüzlü ve hizmet verdikleri kişilerle uyumlu şekilde çalışmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini vermekteyiz. Bunun dışında eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için firma olarak oldukça dikkatli bir taşıma sistemi sunmaktayız. Her bir eşya maliyetine bakılmaksızın özenli bir şekilde paketlenmekte ve taşıma sırasında en yüksek derecede dikkat gösterilmektedir.

Gaziantep Şehir İçi Nakliyat Ücreti

İnsanlar da genel olarak şehir içi taşıma işlemini şehirler arası taşımaya göre daha kolay olduğu ile ilgili bir kanı bulunmaktadır. Fakat firma olarak biz şunu söyleyebiliriz ki taşıma işleminde şehir içi veya şehirler arası olmasının tek farkı aracın belirli bir mesafe yol alması konusu bulunmaktadır. Bunun dışında şehir içinde de şehirler arasında da eşyaların istiflenmesinden paketlenmesine demontajından montajına kadar dikkatli davranılması gerekmektedir. Her iki durumda da evinizdeki bütün eşyalar paketlenmekte ve bir aracın içerisine yerleştirilmektedir. Bu yüzden şehir içinde veya şehirler arasında taşımada sadece zaman farkı olduğunu söyleyebiliriz. Gaziantep Şehir içi nakliyat ücretleri şehirlerarasına göre daha uygun olmaktadır. Bunun sebebi şehir için nakliyatta araçların yakıt harcama miktarının az olması ilk sebebi oluşturmaktadır. Ayrıca taşıma işlemini gerçekleştiren ekibin başka şehre giderken yemek ve konaklama gibi masrafları firmamıza yansıdığı için ücretler şehirler arasında yüksek olmaktadır. Şehir içinde ise herhangi böyle bir gider olmadığı için bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Şehiriçi Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Firma olarak Şehir içi nakliyat hizmetinde müşterilerimize daha uygun saatlerde randevu verebilmekteyiz. Şehir içerisinde hangi mahalleye taşınmak istediğinizi ve gününüzü belirttikten sonra size uygun taşıma süresi ile ilgili de bilgileri iletmekteyiz. Şehirler arasında yol ve diğer etkenler göz önünde bulundurulduğu için bu konularda farklılıklar oluşurken şehir dışı Nakliyat hizmetinde herhangi bir farklılık oluşmamaktadır. Belirttiğimiz sürede bu istediğiniz yerde bulunup eşyaların sökülmesini ve taşınmasını sağlamaktayız. Şehir içi taşıma işleminde de sık tıpkı şehirler arasında olduğu gibi montaj ve de montaj yapılmaktadır. Eşyaların her birisi özel bir şekilde paketlenmektedir. Taşıma işlemi sırasında binanın kat durumuna göre asansörlü taşıması işleminden destek alınmaktadır. Pratik ve kolay bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiğimizi de belirtebiliriz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetinin Kapsamı

İkra 27 nakliyat firması olarak bizler çalışma sistemimizde güvenilirliği ve resmiyeti ilk sırada tutmaktayız. Özellikle eşyaların taşınma sırasında bir zarar görmesi konusu işlemi talep eden kişilerin en büyük endişesini oluşturmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında göreceği herhangi bir zararı karşılamak üzere sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Böylece kırılan bir eşyanız olursa veya eşya taşıma işlemin gerçekleştiren araç herhangi bir kaza sebebiyle eşyalarınıza Zarar verirse firma olarak bunları size geriye ödemekteyiz. Sigortalı taşımacılık sisteminin sizlere sunduğu en büyük avantaj stressiz bir taşıma süreci geçirmenizdir. Eşyalarınızın kırılması dökülmesi zarar görmesi herhangi bir sebepten dolayı kazaya maruz kalması yangın veya farklı sebeplerden dolayı bütün eşyaların kullanılamaz hale gelmesi gibi durumlar yaşanılabilecek örnek ler arasındadır. Buralarda sizlerin mağdur olmaması için firmamız sigortalı taşımacılık hizmetiyle güvenliği sağlamaktadır. Şehir içi nakliyat ve şehirler arası fark etmeksizin sigortalı taşımacılık hizmetinden destek aldığınızı söyleyebiliriz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Fiyatları

Sigortalı taşımacılık sistemini sunan İkra 27 nakliyat müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak üzere uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Firmamız şehir içi veya şehirler arası fark etmeksizin her taşıma sistemi sigortalı ibaresini kullanmaktadır. Sigortalı taşımacılık sisteminin cebinize yansıyacak herhangi ekstra bir ücreti bulunmamaktadır. Normal fiyatlandırmalarımız da çalışmalarımızı sürdürürken her türlü taşıma hizmetinizde sigorta sözleşmesi imzalamaktadır. Gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek şehir içi nakliyat veya şehirler arasında Bizimle çalışabiliyorsunuz. Her türlü garanti veren firmamız çalışmış olduğu ekip arkadaşlarında da tam donanımı gözetmektedir.

Bir arkadaşımız montaj ve demontaj işleriyle ilgilenirken diğer arkadaşlarımız paketleme konusunda bilgili kişilerden oluşmaktadır. Taşıma konusunda ise her bir arkadaşımız hem kendi sağlıklarına zarar vermeyecek hem de eşyaların her birinin kendi özelliğine göre taşınmasını sağlayacak eğitim lere sahip kişilerden oluşmaktadır. Siz de her ayrıntıyı düşünen güvenli bir firma ile taşımacılık hizmeti ve gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.