Gaziantep sigortalı nakliyat plan ve program dahilinde yapılması gereken bir aşamadır. Taşınma sürecinizin stressiz ve güvenilir bir şekilde geçebilmesi için doğru taşıma firmasını seçmek oldukça önemlidir. Seçilecek olan yanlış taşıma firması bu dönemin oldukça stresli geçmesine sebep olabilir. Taşıma firması seçerken öncelikli olarak bu alanda tecrübeli bir firma ile anlaşmanızı önermekteyiz. Tecrübeli firmaların her türlü sorunu çözebilecek bilgisi olduğu için birçok işlem kolaylıkla halledilebilecektir. Problem çözümünün dışında tecrübeli firmalar her türlü eşyanın paketlenmesi taşınması konusunda da bilgi sahibi oluyorlar. İkra 27 Nakliyat olarak bizler de tecrübeli firmalar arasında önemli bir yere sahibiz. Taşıma işleminin bütün ayrıntılarına hakim çalışma sistemimiz birçok müşterimizin memnun kalmasını sağlamaktadır. Hem eşyaların paketlenmesi taşınması hem istiflenmesi konusunda gerekli bütün ayrıntıları yapmaktayız. Bizler de bu sürecin doğru ve güzel bir şekilde yürütüldüğünü gördüğünüz için oldukça memnun kalırsınız. Taşınma işlemi başlı başına yoğun bir işlem olduğu için burada dikkatli alanında uzman bir ekiple çalışmak bu sorunların daha kolay halledilmesini sağlar.

Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Özellikle eşya taşıma sürecinde stres oluşturan alan eşyaların paketlenmesi konusudur. Bazı firmalar taşıma işlemi sırasında her eşyayı paketlememekte ve eşyalar zarar görmektedir. İkra 27 Nakliyat olarak Bizler ise her türlü eşyanın paketlenmesine özen göstermekteyiz. Mobilyaları demonte bir şekilde taşıyoruz. Biliyorsunuz ki mobilyaların montajı ve demontajında bilgi sahibi olmayan bir insan ile çalışırsanız eşyalarınızın zarar görme ihtimali %100’dür. Firma olarak biz bu konuda bilgili ve donanımlı çalışma sistemi yürütüyoruz. Montaj ve demontaj konusunda çalışan arkadaşlarımız her türlü mobilya montajına hakim kişilerden oluşmaktadır. Televizyon ünitesi, konsol, gümüşlük, yatak odası takımı ve daha birçok eşyanızın demonte bir şekilde taşınması sırasında sorun görmemesi için bütün önlemleri almaktayız. Sigortalı nakliyat olarak da çalışma sistemi yürüttüğümüz için eşyaların zarar görmesi durumunda tarafımızca sizlere ödeme yapılmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Ücretleri

Taşımacılık işlemlerinde sigortalı taşımacılığın yeri oldukça ayrıdır. Sigortalı taşıma sigortalının nakliyat taşıma talep eden müşterilerin herhangi bir şekilde mağdur olmamasını sağlar. Taşıma işlemi sırasında aracın yaşayacağı bir kaza eşyaların göreceği herhangi bir sorun veya bir yangın gibi durumda eşyalarınızı tamamen kaybetmenin önüne sigortalı sözleşmeler geçmektedir. Eşyalarınızda oluşabilecek en ufak bir sorunda bile tarafınıza ödeme gerçekleştirmekteyiz. Taşınan beyaz eşyaların zarar görmesi durumunda mobilyaların kırılması veya herhangi bir zarar görmesi durumunda firmamız talebiniz doğrultusunda sizlere ödemeyi gerçekleştirecektir. Böyle bir güveni vererek çalışma sistemimizi yürüttüğümüz için de pek çok müşterimiz sigortalı nakliyat olarak bizi tercih etmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Taşımacılık işlemlerinde özellikle sigortalı nakliyat şehirler arası taşıma işleminde daha çok gerekli olmaktadır. Eşyalarınızı bir şehirden başka bir şehre gönderirken araçlar yolda bir kaza yaşayabilir veya sarsılmadan kaynaklı eşyalar zarar görebilir. Bu tarz durumlarda sigortalı olarak yapacağınız anlaşmalar eşyalarınızı garanti altına almak anlamına gelmektedir. Uygun fiyatlarıyla da müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyor. Şehirler arası taşımacılıkta hem işçilerin barınma yeme içme masrafları hem de mazot masrafı şehir içine göre biraz daha fazla olmaktadır. Tüm bu dengeleri doğru bir şekilde fiyatlarımıza yansıttığımız için müşterilerimizden fahiş ödemeler talep etmemekteyiz. Sizler de güvenilir uygun fiyatlı şehirler arası taşımacılık firması arıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep Sigortalı Nakliyat Fiyatları Etkileyen Unsurlar

Gaziantep sigortalı nakliyat hizmetinde fiyatları etkileyen önemli unsurlar bulunmaktadır. Bunların başında eşya miktarı eşyanın taşınmak istediği yer ve taşıma sistemi içerisinde talep eden ayrıntılar yer almalıdır.  Bazı kişiler eşyalarını kendi paketlemek ve sadece nakliye konusunda destek isterken, bazı kişiler bütün eşyaların nakliye firması tarafından paketlenmesini talep edebilmektedir. İki durumda fiyatlar birbirinden farklı olacaktır. Normal nakliye işleminde de gerçekleştirilmektedir. Fakat mutfak eşyalarının ayrıntıları kıyafetlerini süs eşyalarınızı gibi birçok eşyanın tarafımızca ayrıntılı bir şekilde paketlenmesini İstiyorsanız burada farklı fiyatlar karşınıza çıkabilecektir. Taşınmaya karar verdikten sonra taşınma ayrıntılarınızı firmanıza iletirseniz sizlere ortalama fiyat bilgileri sunulur ve taşıma işlemi sonunda da bunun dışında herhangi bir ücret talep edilmez.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.