Gaziantep evden eve nakliyat hizmeti için destek alacağınız firmamız çoğu konuda müşterilerimizin güvenini sağlayacak her türlü ayrıntıyı düşünüyor. Pek çok sebepten dolayı birçoğumuz evlerimizden taşımak zorunda kalabiliyoruz. Ev taşıma işleminde ise profesyonel taşıma hizmeti almak stresli taşıma sürecini oldukça rahatlatacak bir destekdir. Taşıma işlemlerinde bu işte uzman her eşyanın dilinden anlayan bir firma ile anlaşarak çalışmalarınızı yaparsanız birçok işiniz kolaylıkla ilerler. Biliyoruz ki özellikle iş için veya kiracı olduğumuzdan dolayı birçok kişinin taşınması gerekebilmektedir. Taşınma işlemi hayatın içerisinde bir gerçek olsa da bu işlemi yaparken dikkatli güvenilir bir işletme ile çalışmak ise bu gerçeği yapılabilecek en doğru adımdır. Taşıma işlemini yapmayı düşündüğünüz zaman şehir içerisinde hangi mahalle kaçıncı kat bir daireye taşınacağını şehirler arasında ise hangi şehre hangi gün taşınacağınız gibi bilgileri bizimle paylaşmanız planlama yapmak adına çok önemlidir. Firmamız gereken planlamayı şehirler arası konudaki gereken işlemleri ayarlayarak sizleri bilgilendiriyor.

Taşıma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Genel olarak evlerini taşımak isteyen insanların endişe duydukları konu eşyalarının zarar görmesidir. Eşyaların zarar görmeden taşınması Gaziantep evden eve nakliyat işleminin en önemli adımını oluşturmaktadır. Firmamız ise taşıma işlemleri sırasında oldukça hassas ve dikkatli ve çalışma sistemi yürütmektedir. Eşyaların her birinin tamamen korunacak şekilde paketlenmesi en önemli konumuzu oluşturuyor. Ayrıca istediğiniz zamanda İstediğiniz şekilde eşyaların taşınmasına da dikkat etmektedir. Taşıma işlemi sırasında bizden alacağınız destekte tamamen güveninizi kazanmak için bütün ayrıntıları düşünmekteyiz. Beyaz eşyadan mobilyaya koltuktan halı ya bütün eşyalarınızın paketlenmesine destek sağlamaktayız. Herhangi bir eşyanın taşınma sırasında zarar görmemesi için bu işlemi yapabilecek kapasitede arkadaşlarla çalışmaktayız. Yüksek katlı binalardan taşıma işlemi gerçekleştiriyorsak muhakkak asansörlü taşıma desteği sağlamaktayız. Daha aşağı katlarda taşıma işlemi gerçekleştiriyorsak merdiven taşıma işlemi için kullanacaksak burada eşyaların hiçbir kenarına zarar görmemesi için gerekli korunmaları sağlamaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Taşımacılık işlemlerinden bahsetmeye başladığımız zaman İkra 27 Nakliyat olarak adımızın ilk sırada duyurulduğunu söyleyebiliriz. Eşyalarınızın taşınması konusunda oldukça dikkatli bir sistem sunmanın yanında sigortalı taşımacılık sistemimizde de müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Taşıma işlemi sırasında eşyaların ufak tefek zarar görmesinin dışında taşıma yapan aracın kaza yapması eşyaların beklenen depoda yanması gibi birçok farklı sorunla karşımıza çıkabilir. Taşıma işlemi sırasında her ne kadar eğitimli arkadaşlarla çalışıyor olsak bile küçücük bir dikkatsizlikle beyaz eşya mobilya gibi eşyalarınızın tamamen kullanılmaz hale gelmesi gibi durumlarda söz konusu olabilir. Tüm bu ayrıntıları düşünen firmamız ise gerekli sigortalı taşımacılık sistemi ile müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Gaziantep Evden eve nakliyat olarak sigortalı taşımacılık sisteminde zarar görecek olan her eşyanızın tarafınıza geri ödenmesi için bir anlaşma imzalamaktayız.

Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılık sektörüne yapılabilecek en büyük katkılardan birisi tabii ki de asansörlü taşımacılık sistemi olmuştur. Özellikle de bazı şehirlerde merdiven aralarının oldukça dar olması taşınan eşyaların zarar görmesi anlamına gelmektedir. Eşyaların zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmesi için ise yüksek katlı binalarda asansörlü taşımacılık ilk sıraya almaktadır. İkra 27 Nakliyat olarak evden eve taşımacılık konusunda gereken özeni göstermek adına asansörlü çalışma sistemini de bünyemizde bulundurmaktayız. Kapı girişleri dar olan merdiven aralarında sorun olan evlerde pencere veya balkon kapılarından asansör ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece eşyalarınız merdiven aralarında duvara sürtme kapıya çarpma gibi zarar görme aşamalarından tamamen kurtulmakta ve taşıma işlemi oldukça pratik ve hızlı gerçekleştirilmektedir. Hem eşyanızın zarar görmemesi hem de zamandan sağlanan tasarruf birçok müşterimizin bizi bu konuda tercih etmesinin en önemli sebepleri arasındadır. Sizler de güvenilir bir firma ile taşımacılık hizmeti yapmak istiyorsanız bu konuda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.