Gaziantep asansörlü Nakliyat sistemi eşyaların kolay hızlı pratik bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Evden eve nakliye firması olarak yıllardır bu alanda hizmet veren başarılı bir firmayız. Eşyaların paketlenmesi depolanması taşınması konusunda hizmetlerinizi sunmaktayız. Eşya taşıma işleminde teknolojinin birçok yeni katkısı bulunduğunu belirtelim. Ayrıca büyük eşyaların merdiven aralarında taşınırken zarar görme gibi problemleri asansörle taşımacılık sistemi ile tamamen sona ermiştir. Evinizde belirlediğimiz geniş bir kapı veya pencereye kurulan asansör sistemimiz ile eşyaları kolaylıkla taşımaktayız. Burada kullanılan asansör sisteminin nakliye firmalarına ait özel düzenekler ile ayarlanmıştır. Evin dışına kurulan bu sistem tamamen korunaklı bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya mobilyaların bu şekilde daha kolay taşındığını belirtebiliriz.

Evden Eve Nakliye Hizmetinin Ayrıntıları

Evden eve nakliye firması olarak firmamız yıllardır bu alanda hizmet verdiği için çalışma prensibinde bazı ayrıntılar kural olarak yer almaktadır. Firmamız taşımacılık hizmeti almak isteyen kişiler ile yaptığı ön görüşmede hangi şehirden hangi şehre taşınacakları ile ilgili şehir içi ise hangi mahalleye taşınacağına dair bilgileri edinmektedir. Ayrıca evinizin kaçıncı kat olduğu yeni taşınacağınız alanın kaçıncı kat olduğu gibi bilgileri de en başta edinmekteyiz. Böylece eşyaların taşınması için gerekli olan ekipmanlarla taşıma gününde taşıma alanında hazır bulunulmaktadır. Özellikle yüksek katlı yapılarda taşıma işleminde Gaziantep asansörlü Nakliyat desteği verebilmek için bu bilgileri edinmemiz gerekmektedir. Bunun dışında firmamız eğer eşyalarınızın belirli bir dönem bir depoda beklemesini talep ediyorsanız bu ayrıntılarla ilgili gerekenleri de gerçekleştirmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta sizin şehre ulaşacağınız güne uygun bir şekilde güzergah düzenlemesi yapılıp eşyaları buna göre bu şehre getirmeyi de hedeflemektedir.

Sigortalı Taşımacılık Ücretleri

Firmamız müşteri güvenliği ve müşterinin memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu yüzden eşyaların taşınması sırasında sigortalı taşımacılık hizmeti ile sizin yanınızda olmaktayız. Eşyalarınızın taşınma sırasında göreceği her türlü zararı karşılayacak şekilde bir sigorta sözleşmesi  iki taraflı olarak imzalanmaktadır. Olası herhangi bir kaza, eşyaların düşmesi veya zarar görmesi durumunda firmamız mağdur olmamanızı hedeflemektedir. Bu şekilde bir çalışma sistemi sunmamız ise müşterilerimizin bize daha fazla güven duymasını ve taşıma işlemi sırasında gereksiz bir strese girmesini önlemektedir. Gaziantep Asansörlü Nakliyat hizmeti sırasında oluşabilecek herhangi bir sorunda da sigortalı çalışmamız sizlere avantaj sağlayacaktır.

Eşya Paketleme Ayrıntıları

Eşyaların taşınmasına gösterilen özen kadar eşya paketleme konusunda da özen gösterilmesi önemli bir konudur. Eşyalarınız doğru demonte hale getirilmez ise ve doğru paketlenmez ise taşıma sırasında zarar görmesi kaçınılmazdır. Firmamız oluşabilecek zararı karşılama konusunda gösterdiği hassasiyetin daha fazlasını eşyaların zarar görmemesi üzerine göstermektedir. Birinci önceliğimiz eşyaların hiç zarar görmeden taşınması konusudur.Asansörlü Nakliyat hizmeti de bu konuda bizlere oldukça büyük destek sağlıyor. Özellikle yüksek katlı girişleri dar olan yerlerde merdiven arasından eşya taşımak eşyanın zarar görme ihtimalini arttırıyor. Bunu bilen firmamız teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanarak asansörle taşımacılık desteğini sizlere sunuyor.

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Evden eve nakliye ücretlerimizde ise sunmuş olduğumuz fiyat çizelgeleri oldukça şeffaftır. Eşyanın hangi bölgeden nereye taşınacağı eşya miktarı asansörlü destek sağlanıp sağlanmayacağı eşya depolama hizmetinin talep edilip edilmemesi gibi konular fiyatlarımızdaki en önemli belirleyicilerdir. Sizlerle yapacağımız ön görüşmelerde bu konular ile ilgili bilgileri toplayıp değerlendirip size buna uygun bir fiyat çizelgesi sunuyoruz. Sunduğumuz fiyat sisteminin dışında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Şehirler arası taşımacılıkta ücretler mazot ve çalışan arkadaşlarımızın giderleri sebebiyle biraz daha yüksek olmaktadır. Şehir içindeyse daha pratik bir çalışma sistemi sunabildiğimiz için uygun fiyatlarla karşınıza çıkmaktayız. Eşya depolama veya Asansörlü Nakliyat desteği gibi ayrıntılar ise farklı fiyatlandırmalara tabi tutuluyor. Sizler de şeffaf güvenilir ve uygun fiyatlı bir evden eve nakliye firması arıyorsanız İkra 27 Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.